Neli kohta Loode-Eestis, kus süüa kooki

Oled tulemas Loode-Eestit külastama ja mõtled, kus saaks kohvitada ja kooki süüa? Või soovid hoopis ennast naistepäeva puhul maiustustega veidi poputada? Siin on mõned imetoredad kohad, kus suurepärane maitseelamus on garanteeritud!
Restoran Wicca

Gurmee restoran Wicca asub LaSpa Laulasmaa hotelli 2. korrusel ning nende menüüs on alati palju magusaid ahvatlusi. Hõrgutisi pakutakse ka LaSpa esimesel korrusel Resto Verdes. Seal on võimalik värskes õhus nautida kohvi ja kooki või siis hoopis koju kaasa osta. Isu tekitamiseks on lisatud pilt seal pakutavast toorjuustu-tsitruse koogist, mis on peakoka Angelica Udekülli enda poolt sätitud. 

Foto: Restoran Wicca

Lucca Restoran

Lucca Restoranis Tabasalus pakutakse romantilises ja hubases atmosfääris itaaliapäraseid hõrgutisi. Miks mitte viia naistepäeva puhul oma kaasa maitserännakule otse Itaaliasse?! Maiustada saab kultusliku Tiramisuga, kõrvale klaasike ehedat Itaalia veini – mis saab veel parem olla? Kui midagi, siis võib-olla ainult nende pakutud panna cotta ja klientide lemmik šokolaadi fondant. Kui jutt juba isu ei tekitanud, siis pildimaterjal teeb seda kindlasti:

Fotod: Lucca Restoran

Padise Kastell

Padise Kastellis saab maiustada hubases maaromantilises atmosfääris, ja kõrvale nautida mõnusaid kokteile. Veelgi enam, maiustusi saab endaga ka kaasa osta või tellida lausa personaalse sõnumiga kooke – milline ilus mõte naistepäevakingiks!

Fotod: Padise Kastell

 

 

 

Hapsal Dietrich 

Hapsal Dietrich kohviku koogid on kirjutatud ajalikku, neid armastatakse juba alates 20. sajandi algusest. Ei ole patt maiustada suus sulavate magustoitudega just seal. Klientide lemmikuks on pildil olev pistaatsia-toorjuustukook – mmmm! 
Väike armas kohvik Haapsalu vanalinnas ootab Sind ahvatlevate kookide ja sinna kõrvale hoolega valmistatud kohviga.

 

        

Foto: Hapsal Dietrich, autor: Höije Nuuter / Höije Photography

NB! Elame päev korraga, hetkeseisuga on täituvusnõue 25% ja selleks, et võõrustajal oleks koha täituvusnõuet kergem täita, on targem oma tulekust ette teatada. Kindlasti tuleb jälgida jooksvat infot nii toitlustajate kodulehtedel lahtiolekuaegade kohta kui ka kriis.ee lehel, et olla kursis hetkel kehtivate piirangutega. 

Külastades veendu, et oled terve!

Head maiustamist!

JAGA ARTIKLIT

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email