Roosta Puhkeküla

Roosta pakub nii lõõgastavaid kui aktiivse puhkuse elamusi!

Loode-Eesti rannikul kauni looduse keskel asuv Roosta Puhkeküla pakub hulganisti tegevusi hämara aja nautimiseks, alustades rannaromantikast ja lõpetades öise ronimisega seikluspargis. 

 

Rannaromantika, discgolf, surf, ja palju muud!

Roosta Puhkeküla pakub väga erinevaid elamusi ning mitmete nende tegevustega saab sisustada ka hämarat või pimedat aega. Näiteks on romantikaaustajatele lausa loodud õhtune jalutuskäik või ratsutamine rannal või hoopiski varahommikune discgolf härmas männimetsa vahel. Lisaks saab rentida loojanguni sup-laudu. 

Allikas: Roosta Puhkeküla

Ööronimine Roosta seikluspargis

Roosta Seikluspark pakub põnevust, seiklust ja tõelist eneseületust – ja seda eriti veel öisel ajal! Seikluspark erineb oma konkurentidest ainulaadse projekti poolest, mis kindlustab erakordse elamuse. Elementide kinnitusel kasutati puid säästvaid paigaldusmeetodeid, ei kasutatud naelu.

Seikluspark pakub lõbusat ajaviidet peredele, põnevat võistlust meeskonnamängudeks, vahvat elamust koolilastele ja eneseületust kõigile neile, kes kardavad kõrgust. Adrenaliini otsijate jaoks korraldatakse seikluspargis ronimisretki ka öösiti. Roosta Seikluspargis on 3 erineva raskusastmega rada: sinine, punane ja must.

Täpsema info saamiseks võta ühendust Roosta Puhkekülaga ja jälgi ka Roosta Puhkeküla Facebooki lehte.

 
Allikas: Roosta Puhkeküla