PORIKUU FESTIVALI INFO ÜRITUSTE KORRALDAJALE

Loode-Eesti suurim elamusfestival Porikuu toimub rahvapäraselt porikuul ehk terve oktoobri kuu jooksul, eri paigus üle Loode-Eesti. Eesmärgiks on elavdada sügisest madalhooaega, turundada Loode-Eestit kui väärt elu- ja sihtkohta ja tugevdada piirkonna korraldajate koostöövõrgustikku. 

Oma programmi ootame sündmusi, mille toimumiskohaks on Loode-Eesti (so Haapsalu ja Keila linnad ning Vormsi, Lääne-Nigula, Lääne-Harju, Saue, Harku, Saku ja Kiili vallad) ning kuhu on oodatud ka külalised väljastpoolt. Mõtle läbi ja seo oma sündmuse temaatika Porikuuga – vihmaga, poriga, sügisandidega, hämarusega, hubasusega jne. Tahame, et festival väärindaks sügist aega ning selle eripärasid. Samuti on väga hinnas üritused, mida igapäevaselt oma kavast ei leia ehk mis on kordumatud, loodud vaid Porikuu puhuks. 
Pea meeles, väike nipp või trikk ürituse juures tekitab põnevust ja huvi!  Näiteid Porikuu ja sügisega seotud sündmustest: ”Porikuu pitsakohvik”, ”Kõrvitsapidu”, ”Õunamahlasimman”, ”Porimatk”, ”Hämara aja matk kõhedate lugudega”, loeng ”Kuidas leida hämaral ajal endas motivatsiooni?” jne. Võimalusi lähenemiseks on lõputult – ära karda eristuda! 

Toimunud sündmustest saad kõige parema ülevaate Porikuu Facebooki lehelt. 

REGISTREERI OMA SÜNDMUS HILJEMALT 1. AUGUSTIKS SIIN! 

17. juunil toimus Riisipere kultuurimajas Porikuu festivali infopäev. Vaata videost, millised on meie tänavused festivali korraldamise plaanid ning mida oma sündmuse korraldamisel tähele panna:

Kasuta oma sündmuse loomisel Porikuu festivali sümboolikat. Lisa Porikuu logo oma ürituse kaanefotole. Samuti juhindu ürituste korraldajale mõeldud juhendmaterjalist ja ürituste korraldajatele mõeldud heast tavast, et ristturundus toimiks parimal viisil. 

PORIKUU FESTIVALI LOGOD, JUHENDI RISTTURUNDUSEKS JA ÜRITUSTE KORRALDAJA MEELESPEA LEIAD SIIT!

Liitu ka ürituste korraldajatele mõeldud Facebooki grupiga “Porikuu festivali köögipool”. 

Lisaks saavad Nelja Valla Kogu piirkonna ettevõtjad taotleda vahendeid Porikuu raames ürituse korraldamiseks vast avanenud toetusmeetmest. Tutvu tingimustega siin.