Reklaami ennast Loode-Eesti veebilehel

Hea turismiettevõtja, sul on võimalus reklaamida ennast Loode-Eesti veebilehel andes sisendit veebilehele artiklite loomiseks. 

Praegusel ajal on turunduses väga olulisel kohal ehedad kohalikud elamused. Tuntakse huvi kohtadest, mida muidu ei näe ja soovitakse kuulda lugusid, mida muidu ei kuule. Otsingumootorites loetakse aina tihedamini klientide tagasisidet, või kellegi, näiteks mõjuisiku, isiklikku kogemust. See on see, mis paneb klienti samastuma, siseturisti tähelepanu köidab ja seeläbi külastatavust suurendab.

Seega, kes oskaks paremini Loode-Eestit tutvustada, kui turismiettevõtjad ise? Kindlasti on igas ettevõtmises ette tulnud erinevaid põnevaid seiku, mainimist väärt juhtumisi, või on hoopis mõnele kohale väärtus tekkinud just tänu kindlale isikule, kes ongi selle koha südameks ja ikooniks, et temast tasuks kirjutada..
Näiteid põnevatest pealkirjadest: „Kust on pärit meie kartulid, mida kasutame toidu valmistamisel?“, “Saame tuttavaks X-ga”, „5 hämmastavat juhtumist X turismitalus“,
 „Kohad X piirkonnas, millest sa veel pole kuulnud“, „Kuidas valmib X toode“ jne. Võimalusi ausate ja tõeliste lugude jagamiseks on piiritult! Selline info aitab tutvustada oma tegemisi täiesti teise nurga alt ja jõuab seeläbi rohkemate inimesteni.

Põhjused kaasahaaravate sisuturundusartiklite loomiseks:

  1. TASUTA reklaami võimalus.
  2. Kui ei ole digiturundusega „sinapeal“, saad siiski anda sisuloomeks meile mõtteid, mida ise SINU EEST edasi turundame.
  3. Saad lisada ka kodulehele suunava lingi, mis annab võimaluse enda ettevõtet klientide või partnerite jaoks otsingumootoris paremini esile tuua (SEO)
  4. Saad artikleid jagada edasi ka enda sotsiaalmeedias. 

Võta meiega ühendust: kirjuta oma artikli ideest aadressil karet(at)loode-eesti.ee

Samuti liitu Loode-Eesti turismiasjaliste uudiskirjaga, et oleksid kursis Loode-Eestiga seonduvate projektide, sündmuste jm olulisega!