Romantiline nädalalõpp Loode-Eestis

Sõbrapäev on tänavu esmaspäeval. Mis tähendab, et sellele eelneb mõnus nädalavahetus, mida veeta kas terve perega või siis kallimaga kahekesi. Loode-Eesti pakub kahtlemata võimalusi kallitega aega veeta või midagi vahvat ja uut proovida! Vaata lähemalt, mida teha Loode-Eestis 11.-13. veebruarini 2022.

freestocks-r_oV6smBBYk-unsplash
Allikas: Unsplash

Seiklusrikas sõbrapäev Padisel

12. veebruaril korraldab Tallinna Orienteerumisneljapäevakud seltskond ürituse “Eesti meistrikad suusaorienteerumises ja suusaorienteerumise teates Padisel” 

13. veebruaril kl 12-18 toimub “aftekas” suusaorienteerumise meistrikatele ehk KOGUPERE SUUSAORIENTEERUMINE!

Pühapäev on parim päev perekondlikuks vabaõhuseikluseks! 

Teid ootab 20 kilomeetri jagu looduskauneid ja esmaklassilistel hooldatud suusaradu, kuhu on sätitud 3 erineva keerukuse astmega orienteerumisrada! Punkte saab läbida nii suuskadel kui jalutades! Vaata lähemalt.

Kuid kui suusaorienteerumine Sind ei köida, on võimalik pere või kallimaga omas taktis talisporti teha Padise hooldatud suusaradadel ja põnevust pakkuvatel kelgumägedel!

273116536_4781338415287494_5545743503926421708_n
Padise terviserada. Allikas: Lääne-Harju vald

Lisaks on võimalik 13. veebruaril külastada PADISE KASTELLI, kus saab romantilises atmosfääris keha kosutada kogupäevahommikusöögiga. Sel päeval ei pea vara ärkama, vaid saab hommikusööki nautida kasvõi pärastlõunal. Ja Kastell on kindlasti koht, kuhu oma kallimad sõbrapäeval einestama viia! Vaata lähemalt.

Südamega loodud kohvik ootab külalisi kl 11:00-16:00. Broneeri laud juba aegsasti info@padisekastell.ee

272896172_3220594334836304_3810644276131932702_n
Allikas: Padise Kastell

Samal päeval ootab ka külastajaid ajalooline pärl PADISE KLOOSTER! Põhja-Euroopa ainus terviklikult säilinud tsistertslaste klooster on täis üllatusi: kuidas kunagi kloostris elati ja mis kell leidis aset esimene palvus? Kas kloostris tohtis rääkida? Kas mungad tohtisid õlut juua? Mitu raamatut pidi munk aastas lugema? Kõikidele sellistele küsimustele saad vastused külastades Padise kloostrit 13. veebruaril kl 11:00-16:00Vaata lähemalt.

269687942_4643713962332943_2616762717060244011_n
Allikas: Padise klooster

Harmoonia leiad Laitsest

Laitse on koht, kust leiab meelistegevusi nii meestele kui naistele. Nädalalõpp täis autosporti – autonäitus, paariskardisõit jäärajal ja ööbimine romantilises Laitse Lossis – vot see on päev, mis täidab mõlema paarilise tassi! 

Alati ei pea sõbrapäeval oma kaasat moosima spa-sse lõõgastuma minema, võib ka midagi meestele meeldivat ette võtta ja tänavu neid rõõmustada LAITSERALLYPARK’i külastusega. See ei jäta kohe kindlasti ühtegi meessoo esindajat külmaks! Kuid siinkohal ei unusta me siiski ära neidusid, seega pakume välja õhtu lõpetamise romantikast pakatavas Laitse Lossis. 

Toredat päeva Laitses soovitame alustada näiteks autode väljapaneku külastamisest LaitseRalliPark’i Automajas. Automaja väljapanek on avatud ka üksikkülastajatele, igal laupäeval kl 12-16. 

Peale autonäituse uudistamist tasub ennast kindlasti jäärajal proovile panna. Ja oodake vaid – esmakordselt Eestis saab LaitseRallyPark’i jäärajal sõita ka paariskardigaPaariskart on kahekohaline kart, millel on kaks rooli aga ühed pedaalid. Jäärada on 1,3 km pikkune, mille kõige kiiremad suudavad läbida 2 minutiga. Romantiline või mis?! Broneeri sõbrapäeva nädalavahetuseks elamusterohke kardisõit telefonil 671 6067 või külasta kodulehte

Automaja väljapanek. Allikas: LaitseRallyPark
Paariskart. Allikas: LaitseRallyPark

Peale adrenaliinirohket seiklust on võimalik siiski jätkata päeva romantilises õhkkonnas. Muinasjutuline LAITSE LOSS on väärt külastamist!
Lossis pakutakse tegevusi nii armunutele, sõpruskondadele, gurmaanidele kui ka põnevust otsivatele seiklejatele.
Näiteks saab oma seltskonnaga osaleda intrigeerivas seltskonnamängus Mõrvamüsteerium, mis hõlmab nii neljakäigulist õhtusööki kui närvekõditavat rollimängu. Või jalutada Laitse Lossi kõrval elupuudest hekklaboründis. Veel saab näiteks nautida kunsti, mõnuleda kallimaga saunas ja süüa maitsvat toitu. 

PS! Pea meeles, et loss on hetkel avatud vaid eelbroneerimisel! Vaata pakette ja broneeri Laitse Lossi veebilehel.

Laitse loss. Allikas: Laitseloss.ee
Hommikusöök Laitse lossis. Allikas: Laitseloss.ee

Eksootiline SPA-nädalalõpp Haapsalus

Sõbrapäevale eelneval nädalalõpul kutsume sind koos sõpruskonnaga või kallimaga romantilisse kuurortlinna Haapsalusse, mille rannapromenaad ja lõõgastavad spa-d on justkui loodud armastuse ja hoolivuse väljendamiseks. 

Puhkama kutsub Hestia Hotel Haapsalu Spa, mis on kolmest küljest merega piiratud ja pakub imelisi loodusvaateid. Lõõgastu kuumas saunas, sulista soojas vees ja lase ennast ja oma kaaslast/kaaslasi hellitada erinevate hoolitsustega. See on Puhkus suure tähega!

11. veebruaril saab lisaks tavapärastele spa-rituaalidele unustada muremõtted eksootiliste rütmide saatel ja unistada ennast müstilisele Ibiza saarele – aset leiab eriti kuum saunaõhtu! Puusad paneb liikuma DJ Romily. See õhtu sulatab ka jäised südamed! Ja kui eksootilised rütmid südant ei soojenda, siis seda teeb kahtlemata kuum leil! 😉

Uuri lähemalt siit ja liitu FB üritusega siin

Allikas: Hestia Hotel Haapsalu Spa

Spa juures asuv Blu Holm resto pakub sõbrapäeva puhul meelierutavat erimenüüd ja live-muusika õhtuid. Nii leiad restoranist eest 12. veebruaril kl 19:00 maitsva toidu kõrvale lummava meeleolumuusika klaveril ja saksofonil, kui esineb duo „Ad Libitum“. Ka õigel sõbrapäeval, 14. veebruaril kl 19 saab õhtusöögi kõrvale nautida romantilist klaverimuusikat. Vii oma kaasa spasse ja restorani – meeldejääv elamus on garanteeritud!

Allikas: Unsplash

Kontsertsari õhtusöögiga Roosta Puhkekülas

Kes soovib sõbrapäeva tähistada aga hiljem, on väga oodatud sõbrapäevale järgneval laupäeval ROOSTA PUHKEKÜLLA, kus 19. veebruaril kl 19:00 toimub meeleolukas kontsert-õhtusöök, kus esineb Jaan Sööt. Kuid tegemist ei ole vaid üksiksündmusega – kontserte koos õhtusöögiga saad Roostal nautida veel lausa neljal järgneval laupäeval. Täpse kava ja menüü leiad siit. Ja piletid saad hankida Piletilevist.

Allikas: Roosta Puhkeküla

JAGA ARTIKLIT

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email