Romantiline puhkus Loode-Eestis

Käes on sõbrakuu, mil väljendame armastust oma lähedaste vastu. Mis saaks olla aga parem kingitus, kui koosveedetud aeg? Loode-Eestis on palju romantilisi kohti, kuhu oma kaaslane, sõbrad või pere puhkama viia. Koondasime teie jaoks kokku mõned sõbrakuu parimad pakkumised: 

Luksuslik majutus Odi Resortis, meeldejäävate elamustega Padise Kastellilt

Meie suured sõbrad Odi Resort ja Padise Kastell on pannud külalistele kokku suurepärase pakkumise. Veebruarikuu pakkumine sisaldab luksuslikku majutust looduse keskel, koos rikkaliku suupistevaliku ja külma veiniga. 
Eriti eriliseks teeb puhkuse pakutav hiline check-out, mis võimaldab mõnusat hommikut nautida ja mitte kiirustada tagasi tavarutiini. 🛌
 
Selleks, et puhkus oleks veelgi muretum, on võimalik lasta Padise Kastellil hoolitseda kogu õhtu cateringi eest. Tellimiseks kirjuta info@padisekastell.ee

Samuti toimub 14. veebruaril Padise Kastellis pidulik sõbrapäeva kontsert-õhtusöök, kus esineb 2021 aasta naisartist ANETT. 

Sind ja su lähedasi ootavad tõelised elamused Loode-Eestis! 

Lisainfoks külasta Padise Kastelli Facebooki lehte, Odi Resorti Facebooki lehte, Odi Resorti kodulehelt või kirjutades info@odiresort.ee 
 
Fotod: Odi Resort

Romantiline puhkus Kernu mõis ja Kellerspaas

Ajalooline Kernu mõis õhkab romantikast. Mõisa esist kaunistab Kernu paisjärv ja mõisapark on vaikseks jalutuskäiguks ideaalne. Mõisa siseruumid on kujundatud luksuslikult ning mõisas on lausa 4 erineva ilmega sviiti. Puhkajatele pakub hõrku roogasid mõisarestoran Ludvig.
 
Kernu mõisa kelder peidab endas hubast Keller SPA-d. Värskelt valminud Keller SPA pakub sooja armastajatele 90C soome sauna, 45C aurusauna, kahte massaažifunktsioonidega ja eri suurusega basseini ning 70C sauna vaid naistele.
 
Uuri lisa Kernu mõisa Facebooki lehelt või kodulehelt. Puhkuse broneerimiseks külasta linki: https://hotels.cloudbeds.com/reservation/BkkiFu
 
Fotod: Kernu mõis ja Kellerspaa

Üllatusi täis Silma Retreat

Silma Retreat on ideaalne paik puhkamiseks neile, kes soovivad põgeneda loodusesse, loobumata linna luksusest. Majutus asub Haapsalu lähedal mere ääres ning on disainitud loodusega üheks, mis võimaldab maja terassil tihti näha ka metsloomi toimetamas. Maja sisemus on kujundatud aga tippdisainerite loomingu ja tehnikaga, mis tagab ülima mugavuse. 
 
Üllatuseks on veel privaatne veinikelder, mis on täielikult külaliste käsutuses. Silma Retreat on suurepärane koht, kuhu viia oma lähedased kvaliteetaega nautima. 
 
Loe lähemalt Silma Retreat Facebooki lehelt või kodulehelt
 
Puhkuse broneerimiseks kirjuta: info@silmaretreat.com
Fotod: Silma Retreat

Valentinipäev Keila-Joa lossis

Tallinnast vaid 32 km kaugusel asuv Keila-Joa loss Schloss Fall asub mere lähedal ning on ümbritsetud kauni pargiga, kust avaneb maaliline vaade Keila joale. 
 
Põneva ajalooga Keila-Joa lossis asuvad luksuslikud sviidid, a’ la carte restoran ja muuseum. Valentinipäeval on restoran koostanud imelise 3-käigulise menüü.
 
Piilu ka Keila-Joa Schloss Fall Facebooki lehte ja kodulehte
 
Vii oma kallid romantilisele puhkusele ja anna oma puhkusesoovist teada: info@schlossfall.com 
 
Fotod: Keila-Joa Schloss Fall

Üllata oma lähedasi ja broneeri puhkus Loode-Eestis juba täna!

JAGA ARTIKLIT

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email