Koos perega pealinnast kuurortlinna!

Loode-Eesti peretuur pakub põnevust nii suurtele kui väikestele

Loode-Eesti piirkond peidab endas palju väga mitmekülgseid võimalusi koos perega kvaliteetaja veetmiseks. Sellepärast olemegi Sinu eest kokku pannud ühe vahva marsruudi neile, kes reisivad koos perega ning nõnda argirutiini vaheldust otsivad. Kogu marsruuti vaata Puhka Eestis portaalis.

Peredel on siin võimalik veeta aktiivne puhkus – hullata Vembu-Tembumaa perepargis, vurada ringi Laitse Rallypargi liikluslinnakus ning avastada nende mängudemaja, seigelda Roosta Puhkeküla seikluspargis ning proovida kätt maapurjetamises UusKalda Spordi- ja Puhkekülas.

Teisalt leidub arvukalt tegevusi ka neile, kes eelistavad vaiksemat ja rahulikumat puhkust. Neid ootavad külla õdus Iloni Imedemaa Haapsalu vanalinnas ning väärikas ja müstiline Haapsalu linnus. Ristil paikneb aga vahva Mironov talu, mis pakub Eestis ainulaadset koduloomateatrit. Kallaste turismitalus saab aga erinevaid koduloomi silitada ning suvel ka maitsvat pitsakohvikut külastada. Paldiskis ootavad külastama Pakri tuletorn ja Amandus Adamsoni ateljeemuuseum.
Lõõgastust pakub lummava loodusega ümbritsetud ning lastesõbralik Laulasmaa SPA, millest kiviviske kaugusele jääb nii suurtele kui väikestele avastamisrõõmu pakkuv Arvo Pärdi keskus

Vahel tasub aga ka põhikursilt kõrvale hoida, sest Loode-Eestis looklevad põneva maastikuga matkarajad, mis kulgevad nii mööda rannikut kui sisemaad. Vaata ka meie lemmikuid Loode-Eesti randu, kus kogu perega suvitada.

Loodame teid Loodes kohata!

NB! Kõik loetletud objektid ei ole aastaringselt avatud. Seega tutvu lahtioleku aegadega esmalt Puhka Eestis portaalis.